Kavak Yelleri Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

122. bölüm ve sonrası...

122. bölüm ve sonrası... Empty 122. bölüm ve sonrası...

Mesaj tarafından 5007 Ptsi Tem. 12, 2010 2:00 pm

Efe diziye 122 de girecek tam anlamıyla!! ya sonra?
-Aslı ne yapcak, güvenle devam edecek mi?
-Güven ne yapcak?
-Efe belli, Aslı yı ayartmaya çalışacak ama güven le arkadaş olabilecek mi?
?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

5007
Üye
Üye

Erkek
Ruh HaLin : 122. bölüm ve sonrası... Politikaci
Takımın : 122. bölüm ve sonrası... 1915so0kw6

122. bölüm ve sonrası... Empty Geri: 122. bölüm ve sonrası...

Mesaj tarafından 5007 Salı Tem. 13, 2010 2:14 am

bugün 121 i izledik.. Gayet güzel bi bölümdü bence. gecen sezonun son bölümü le bu sezonun ilk bölümünü hiç beğenmemiştim ama dizi hoş ivme yakaladı sanki. Ama anladığım kadarıyla Efe geri dönmeyecek diye hesap edilmiş ki Aslı ya gelen mesajlar Mine tarafından tasarlanmış. Zaten 121.deki falshback ler geçen sezona ait. Peki şimdi ne olacak?
Madem Efe gelecek, o zaman çok uzamaması lazım, yani efe 122 de gelecek. Hatta bölümün hemen başında mezarlıkta gelecek. Sonra da bunu deniz in dayak yediği gece bi yere bırakıldığında onu taşıyıp yardım eden adama bağlayacaklar bunu.
Aslı Güven den vazgeçmeyecek ilk başlarda ama dizi bu efe mutlaka aklını çelecek. Efe nin abisinin polisliğe dönemesi iyi oldu, başka bi havası olacak dizinin. Halili komik bulmam ama bu sezon güldürüyo beni anlamadım:)
Ben bu diziye çok takıyorum her halde yapacak daha önemli birşeyim olmadığı için. Bir şeylere değer vererek hayatı manalı kılmak gibi...

5007
Üye
Üye

Erkek

122. bölüm ve sonrası... Empty Geri: 122. bölüm ve sonrası...

Mesaj tarafından 5007 Salı Tem. 20, 2010 4:50 pm

-Ben 122 yi sevmedim, yani yeni birşey yoktu. Gerçi Deniz hapisten çıktı, Aslı Güven arası bozuldu, bunlar olacağını bildiğimiz şeylerdi zaten...
-bi de arada tuhaf konuşmlar vardı, bence senaristler de bilmiyo neyi kasttiklerini. Mesela Güven Aslı ya anlat diyor, ulan neyi anlatsın, o kadar düşündüm bulamadım. sonra anlatmak istemiyosan yüzerek gidersin diyo, sonra sen gitmezsin hiç yorulmazsın diye eleştiriyo. Yani neyi eleştiriyo, ne istiyo, Aslı nın derdi ne bence kimse bilmiyo.yani Efe nin gelmesini bekleyecez, senaristler başka türlü karar veremeycek yoksa.
-Bir de anladığım kadarıyla herkes istanbul a gönderiyorlar, yani dönüş başladı ama hiç istemiyorum dizinin istanbul a gitmesini. Gerçi yenilik sayılır ama izmir güzeldi beaa.

5007
Üye
Üye

Erkek

- Similar topics